BARTIN AMASRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIŞ KAMPI 19-26 OCAK 2020 ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

KIŞ KAMPI 19-26 OCAK 2020 ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

Eğitim, yeni kuşakların toplum yaşamında yerlerini almaları için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları edinmelerine, kişiliklerini geliştirmelerine yardım etmedir. Ülkemizin refah seviyesini yükseltmek ve var oluşumuzu sağlam temellere dayandırmak amacıyla içinde bulunduğumuz eğitimin en önemli yapı taşı öğretmenler ve eğitim liderleridir.

  Devletimizin, öğretmenlerimizin, eğitimcilerimizin ülkemizin eğitimine yapmış oldukları fedakarca katkıları taçlandırmak, 2023 Eğitim vizyonumuzu hedefine ulaştırmak, uluslararası sahada yeniliğe ve gelişime öncü olmak amacıyla Drama, Zeka oyunları, Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Montessori, Robotik, Oyun Terapisi, Diksiyon, Masal Terapisi, Stem, Scratchvb. inovatif eğitim gerçekleştirdik. Eğitimlerimiz, Ankara, İstanbul, İzmir, Elazığ, Iğdır, Aydın, İzmit, Van, Adıyaman, Antalya, Bodrum, Muğla,  Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, Erzurum, Samsun, Ağrı, Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Sivas, Kırşehir, Muş, Batman ve birçok ilde başarıyla uygulanmıştır.

 Tüm öğretmenler için19-26  Ocak 2020 tarihinde TusunAkademi Liderliğinde "Drama, Zeka Oyunları, Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Montessori, Robotik,  Oyun Terapisi, Diksiyon, Masal Terapisi, Stem, Scratch vb. " gerçekleştirilecektir. Kurs bitiminde başarılı olan katılımcılara Tusun Akademi Onaylı Uluslararası Geçerli Cartcerd Sertifikası verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasınabağlıdır.

 

Not: İlgilenen adaylar kayıt yaptırmak için 0533 191 13 06 veya 0 850 939 13 06 no' lu telefonlardan veya  tusunakademi@gmail.com adresinden bize ulaşabilirler.13-11-2019

Amasra Hükümet Konağı Kaleşah Mahallesi Çeşmi Cihan 1.Sokak No 2 D 12 Amasra/BARTIN - 0 378 315 14 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.